Call Center

Prin Direcția Educație Cultural Sportivă și Identitate Comunitară Voluntari, cetățenii din orașul nostru au la dispoziție serviciul de Call Center care va facilita comunicarea dintre părinți și reprezentanții instituțiilor de învățământ de stat din Voluntari.

Numărul de telefon unic pentru serviciul Call Center este 0374.478.855. Serviciul este gratuit.
Tasta 1 – Școala Gimnazială „Anton Pann”
Apelând numărul afișat puteți obține răspunsuri la întrebări privind:
◦ informații privind metodologia de înscriere la clasele pregătitoare;
◦ informații despre înscrierea și reînscrierea la afterschool;
◦ listele cu circumscripțiile școlare arondate potrivit metodologiei de înscriere în clasele pregătitoare;
◦ informații despre susținerea examenului de evaluare națională (clasa a II-a, a IV-a, a VI-a si a VIII-a);
◦ informații despre susținerea examenului de capacitate;
◦ informații despre obținerea burselor școlare (performanță, merit, studiu și sociale).
O echipă de specialiști vă stă la dispoziție zilnic pentru a vă oferi orice informație de interes public despre educația copilului dumneavoastră conform programului:
– Luni – Joi 09:00-16:00
– Vineri 09:00-13:30